איך הכל התחיל?

בשנת 1987, כשרון דלומי ומנשה כהן היו סטודנטים שנה א' באוניברסיטת תל אביב – מחשב אישי היה מצרך נדיר, מה שגרם לכך שאותן מחברות בחינה עברו בין הסטודנטים במשך שנים. רון ומנשה היו בין היחידים שהכינו לעצמם מחברות בחינה ערוכות ומקוריות, בטכניקה מיוחדת שפיתחו לסיכום החומר המשפטי בצורה מקוצרת.

להפתעתם של השניים, המחברות ללהיט בפקולטה, ולכן בשנה ב' החליטו רון ומנשה לערוך אותן כספרים ולהציע אותן לכלל ציבור הסטודנטים למשפטים. עד מהרה קנו להם הספרים שם בכל רחבי הארץ, ורשתות הספרים "דיונון" ו"אקדמון" אף ביקשו לשווק אותם אצלן. בסופו של דבר החליטו רון ומנשה למסד את ההצלחה, ובשנת 1987 הקימו את חברת מחשבות.

תחומי הפעילות המרכזיים

כאמור, מלווה מחשבות את המשפטן מראשית דרכו כסטודנט למשפטים דרך תקופת ההתמחות ובחינות הלשכה וכלה במהלך הקריירה שלו בעריכת דין או בשפיטה מחשבות גם נמנית על חברות ההשמה המובילות בישראל בתחום המשפט, מחשבות SmartJOB, ומפעילה את פורטל הדרושים המשפטי  הראשון בישראל. 

יתרונה הייחודי של מחשבות טמון בכך שעיקר מוצריה מפותחים IN-HOUSE על ידי צוות עובדים מקצועי, תוך בקרה מתמדת על איכות וחדשנות. כך למשל, אחד ממוצרי הדגל של החברה הוא הקודקס, האינציקלופדיה המעשית הראשונה של המשפט הישראלי, שנכתבה למען עורכי הדין העוסקים בפרקטיקה ושהופכת את המשפט ליעיל, לאחיד ולהוגן יותר.

מועדון מחשבות להצלחה, מספק לחבריו את כל הדרוש להם משנה א' ועד להסמכתם כעורכי דין.

המתמחים בוחרים ללמוד לבחינות הלשכה באחד ממגוון מסלולי הלימוד שמציעה מחשבות, ואוגדני החקיקה, של מחשבות, הניתנים לנשיאה נוחה לבית המשפט, יוצרים שפה משותפת בין הצדדים הטוענים לשופט והפכו ל"תו תקן" בקרב קהילת המשפטנים בישראל.

חברת מחשבות אמונה על שירות אדיב, מהיר ואיכותי לציבור לקוחותיה המגוון – והודות לכך שומרת על מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום המשפט.

 

 

תמיד לשירותכם,
משפחת מחשבות